Рус Укр Eng
Категорії Інформація
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Вiльнi люди
Детальніше
10 червня
19:00, пʼятниця
Харків
390 990 390
390-990 ₴
Купити квиток
Макс Барских

Макс Барських історія успіху

Макс Барських сьогодні - це найвідоміший автор та виконавець на українській сцені. Один з небагатьох українських артистів, який здобув визнання міжнародного рівня, і здатний зібрати повний зал у будь-якій країні. Талановитий студент естрадно-циркового училища зміг втілити мрію мільйонів і став суперзіркою планетарного масштабу. Першим серйозним кроком до слави Макса Барських стало рішення прийти на кастинг проекту “Фабрика Зірок”. Там він гучно заявив про себе, а вже за два роки був визнаний як кращий український артист за версією MTV Europe Music Awards-2010. На той момент артист вже записав свій дебютний альбом та зняв 6 відео на свої роботи. Знаковою у кар'єрі артиста була зустріч з відомим режисером Аланом Бадоєвим, який згодом став його продюсером.

MAX BARSKIH досягнення і нагороди

З того часу Макс Барських став топ виконавцем, який задав високі стандарти в українському шоу-бізнесі. Так, відео “Сердце бьется”, спільна робота зі Світланою Лободою, на той час стало найбільш дорогим кліпом українських виконавців, вартість якого становила 140 тисяч доларів США. Наступну революцію спричинив  кліп Алана Бадоєва на пісню «Lost In Love». Це перше 3-D  музичне відео на території СНД. І на цьому рекордні досягнення зірки не завершилися.

Лід-композиція “Лей, не жалей” з платівки “1990” протягом 16 тижнів очолювала TopHit Global Radio Chart. Це досягнення було відзначено нагородою TOPHIT MUSIC AWARDS, а самого співака  видання FORBES ще у 2018 році назвало “Музичним послом України в світі”.

Всеукраїнський тур “Bestseller”

“Bestseller” - це спільна робота з Zivert, відео на яку вже набрало понад 33 мільйони переглядів на YouTube. Саме ця композиція дала назву новому сучасному шоу, яке побачать наживо у 13 містах України. Макс Барських виконає всі свої найкращі композиції і подарує прихильникам нову особливу пісню. Все, що робить Макс Барських у своїй творчості, він  робить на 100%, і ці зусилля знаходять відгук у численних фанів в різних країнах світу. Артист став справжнім бестселером на міжнародній музичній сцені і назва концерту всеукраїнського туру втілює його досягнення, найбільші з яких ще попереду. Однак головна нагорода для співака, за словами Макса Барських, це позитивні емоції, які він дарує глядачам на кожному своєму виступі.

Попереднє замовлення